Sociální sítě

Elite Handicap Sport

                                              Sledujte mě na síti 

Média

Martin mezi nejlepšími sportovci kraje za rok 2019

Ke konci roku proběhlo v KD Metropol v Českých Budějovicích tradiční vyhlášení sportovců Jihočeského kraje. Martin byl mezi třemi nejlepšími handicapovanými sportovci.  

Martin Dvořák zářil v Emirátech!

Rozhovor s Martinem pro Táborský týden. Autor: Pavel Šácha

Čechům vyšla i Grand Prix. Jakschová má dvě zlaté, medaile slaví i další atleti

Závěrečné závody na turné ve Spojených arabských emirátech dopadly pro české handicapované atlety opět úspěšně. Slavit může zejména Tereza Jakschová, která z prvního dílu seriálu Grand Prix veze dvě zlaté medaile.

Medailová jízda paraatletů v Emirátech pokračuje. Dvořák má už šest zlatých

Závěrečné závody na turné ve Spojených arabských emirátech dopadly pro české handicapované atlety opět úspěšně. Slavit může zejména Tereza Jakschová, která z prvního dílu seriálu Grand Prix veze dvě zlaté.

Martin oporou reprezentace na IWAS games 2019

Světové hry ve Spojených arabských emirátech dopadly pro českou výpravu handicapovaných atletů nad očekávání dobře. Do svých sbírek přidali třiadvacet cenných kovů, jen tři státy z celého světa na tom byly lépe.

Tři tituly na IWAS games 2019 v Emirátech

Sedm zlatých, devět stříbrných a šest bronzových medailí. To je sbírka, kterou si čeští para atleti odvezou ze Světových her IWAS 2019 v Sharjahu. Nejvíce se ve Spojených arabských emirátech dařilo Martinu Dvořákovi. Ten ve všech třech závodech obsadil první místo. 

 

Martin součástí projektu Sazka Olympský víceboj

Martin se 11. prosince zúčastnil besedy, autogramiády a programu pro děti ze základní školy v Českém Krumlově. 

Martin mezi nejlepšími sportovci okresu

Centrem sportovců z Táborska i jejich příznivců a obdivovatelů se stal v sobotu večer sál táborského hotelu Palcát. Do pomyslného slavnostního trikotu ho oblékl populární Ples sportovců s tradičním hlavním bodem svého programu: vyhlášením ankety Nejlepší sportovec Táborska za uplynulý rok.

Jediným vyhlášeným byl nakonec Martin Dvořák v kategorii hendikepovaných sportovců. Martinovi gratulujeme a zároveň i Adéle i Štěpánovi děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu..Martin Dvořák si přivezl do Slap koulařský bronz

Mimořádně radostná sportovní zpráva dorazila do Tábora až z dalekého Walesu. Na mistrovství Evropy handicapovaných atletů ve Swansea se představil také dvacetiletý Martin Dvořák ze Slap u TáboraMedailové úspěchy pod dubajským sluncem

Ve Spojených Arabských Emirátech proběhly v březnu dva atletické mítinky pro sportovce s tělesným postižením. Českou republiku zde reprezentovalo 14 atletů v běžeckých i technických disciplínách. Mezi nimi i dva studenti Metropolitní univerzity Praha, Martin Dvořák a Anna Luxová.  

© 2018 Martin Dvořák | Všechna práva vyhrazena Foto úvod Zlata Vostrá | Design: Dvořák Martin
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky