Jak to bylo?

Toto je můj příběh


Ani nevím, kde začít, ale vím, že je důležité začít Vím, že důležitá je cesta a ne cíl a cesta bez cíle nikam nevede. Takže asi takhle je to v životě složité a mohl bych pokračovat do nekonečna, ale radši vám povím svůj příběh. Narodil jsem se s dětskou mozkovou obrnou. Nejdřív jsem se učil chodit a hodně mi pomáhaly lázně, kde jsem se v 11 letech dostal k atletice pro handicapované. Začal jsem makat a ve svých 18 letech jsem se dostal do reprezentace. To se psal rok 2012 a já jsem snil o startu na paralympiádě. Jo jsem trochu snílek. Tehdy bylo jasné, že jako zelenáč se do nominace nedostanu. Vzdávat se, to ale není můj styl, tak jsem to vzal přes Swansea v roce 2014, kde jsem získal bronz ve vrhu koulí přes juniorské Mistrovství světa rovnou do Londýna na olympijsky stadion  a navíc s titulem juniorského mistra světa v kapse.. Start pod pěti kruhy nevyšel ani v roce 2016, ale sen byl opravdu blízko. Chybělo 10 centimetrů. Jak je to dnes?

Dnes se momentálně připravuji na nadcházející Mistrovství světa. Mimo sport jsem zvládnul studium na Metropolitní univerzitě v Praze a také trochu pracuji v oboru IT. V nedávné době se mi podařilo vyhrát závod Grand Prix v Dubaji. Nyní s trenérem intenzivně pracuji na dílčích cílech a připravuji se na nominační cyklus na MS v Kobe v roce 2022.

Další informace naleznete v mém portfoliu. 

 


Můj Tým

Seznamte se s těmi, kteří mi pomáhají na cestě na vrchol

Petr Vrátil

Hlavní trenér


Dlouholetý trenér a stále aktivní reprezentant ČR

Jiří Kadlec

Silový trenér

Dlouholetý trenér, se kterým spolupracuji již od nástupu do reprezentace ČR

Marie Ležíková

Fyzioterapie

To je ten správný člověk, díky, kterému jsem stále fit

Rodina a přátele

Bez nich by to nešlo a nikam bych se nedostalA CO TEĎ?

Podpořte moje úsilí

 

© 2018 Martin Dvořák | Všechna práva vyhrazena Foto úvod Zlata Vostrá | Design: Dvořák Martin
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky